طراحی سایت

ارائه تخصصی مشاوره برای آماده سازی و ایجاد بسترهای لازم جهت ورود یا بهبود کسب و کارتان در فضای اینترنت و موبایل

  • برنامه نویسی تحت وب
  • سئو و بهینه سازی سایت
  • طراحی سایت حرفه ای
  • طراحی و تولید سفارشی ایده هایتان
  • بازاریابی اینترنتی
  • پشتیبانی و نگهداری
  • تبلیغات اینترنتی
  • امنیت بالا

طراحی سایت , بهینه سازی سایت را با ما تجربه کنید تا دیگر نیازی به طراحی دوباره سایت نداشته باشید.

طراحی وب سایت واکنش گرا روش جدیدی از طراحی است که با نام های متفاوتی در دنیای وب همراه است. شما همچنین ممکن است طراحی سایت واکنش گرا را با عنوان هایی همچون طراحی سایت واکنش پذیر، سایت پاسخگو، وب سایت پذیرا و یا طراحی سایت تطبیقی شنیده باشید. اصطلاح "واکنش پذیر" شرایطی را در دنیای طراحی وب سایت بوجود آورده تا طراحان وب سایت، سایتهایی را طراحی و پیاده سازی کنند، که بر روی تمامی صفحه های نمایش در ابعاد و اندازه های مختلف قابل تفسیر و نمایش باشند. هنگامی که تکنیک ها و روشهای طراحی واکنش گرا به یک وب سایت اعمال می شود، موجب می شود صفحه نمایش پس از مشاهده واکنش اعمال شده، وب سایت مورد نظر را با تغییرات خاصی که در قالب آن حاصل شده بر روی تمامی رزولوشن های نمایشگرهای مختلف از جمله موبایل، تبلت، لپ تاپ و مانیتورهای بزرگ و کوچک به درستی و با نظمی خاص نمایش دهد.

SEO یا سئو به معنی بهینه سازی سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) و امروزه یکی از مراحل مهم و پر اهمیت در طراحی وب سایت می باشد . سئو سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گوگل به واسط کلمات کلیدی خاص و عبارت بهینه سازی وب سایت را حاصل می نماید.
تیم فنی ام پی وب آشنا به جدید ترین الگوریتم های سئو ، سایت شما را بصورت کامل سئو و بهینه سازی کرده و موجب افزایش بازدید و بهبود رتبه وبسایت شما می گردد ، همچنین پشتیبانی کاملا رایگان برای مشتریان از مزایای همکاری با شرکت ما می باشد همچنین ام پی وب دارای پشتیبانی قوی و 24ساعته برای مشتریان است . تجارت پرسود را با ما تجربه کنید .

امنیت در فضای مجازی و حوزه فناوری اطلاعات یک موضوع مهم و کلیدی است و با گسترش روز افزون ارایه خدمات و ضریب نفوذ آن در جامعه بر اهمیت آن افزوده می‌شود.
وب سایت های طراحی شده توسط ام پی وب از ابتدا با رعایت اصول برنامه نویسی امن طراحی و پیاده سازی شده است.ما با به کار گیری امن ترین سرور ها و قویترین نرم افزار های ضد نفوذ هکرها در مرحله اول و استفاده از دانش فنی خود در طراحی سایت می توانیم این وعده را دهیم که تقریبا تمام راه های نفوذ به اطلاعات شخصی شما را بسته ایم.
سرورهایی که سایت های کارفرمایان ما بر روی آن ها بار گزاری شده امن ترین سرور ها و هاست ها برای طراحی سایت است ، که به صورت روزانه و هفتگی از اطلاعات این سرورها و هاست ها backup گرفته می شود.